Witamy w instrukcji aktywacji pakietu Microsoft Office Professional.

Na początku, należy wejść na stronę setup.office.com i zalogować się na swoje konto microsoft. W przypadku braku takiego konta, należy je założyć za darmo na stronie. Następnie wprowadzamy klucz produktu wysłany przez nas mailowo w polu pokazanym po prawej. Po weryfikacji poprawności klucza wybieramy region oraz język. Naciskamy dalej. Wyświetli się nasz kod produktu, wersja oraz język. Pobieramy instalator

 

Microsoft Office Instrukcja
Microsoft Office Instrukcja

Postępujemy zgodnie z instrukcjami instalatora, aby poprawnie pobrać program Office na nasz komputer. Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie, powinien pojawić się taki obraz jak po lewej.

Po poprawnej instalacji, w naszym systemie powinny pojawić się programy z rodziny Office. Wchodzimy w Microsoft Word, oraz naciskamy aby stworzyć nowy dokument. Powinno nam wyskoczyć takie okno jak po prawej. Naciskamy „Chcę aktywować oprogramowanie przez telefon”. Spokojnie, nie będzie potrzeby dzwonienia do nikogo tak jak w przypadku niektórych sprzedawców.

Naciskamy „Dalej”.

Microsoft Office Instrukcja
Microsoft Office Instrukcja

Jeśli wszystko zrobiliśmy dobrze, powinien pojawić się taki obraz. Widzimy identyfikator instalacji, składający się z 8 segmentów po 7 cyfr każdy. Możemy go przepisać, lub zostawić tak. Będzie on potrzebny w następnym kroku.

Wchodzimy na stronę Microsoft.gointeract  <- Proszę nacisnąć

Następnie, wybieramy opcję „7 cyfr”, ponieważ z tylu składają się nasze segmenty. Powinno pojawić się okno oznaczone cyfrą „2”. Przepisujemy nasz identyfikator instalacji na tej stronie. Po przepisaniu i naciśnięciu „Dalej”.

WAŻNE – Na pytanie „Na ilu komputerach została zainstalowana ta kopia oprogramowania” odpowiadamy 0, ponieważ nasza instalacja jest pierwszą!

Microsoft Office Instrukcja
Microsoft Office Instrukcja

Po prawidłowym przepisaniu naszego numeru identyfikacji, na stronie powinien pojawić się ID potwierdzenia. Te ID przepisujemy po kolei do okna Microsoft Word z kroku nr 4.

Jeśli wszystkie kroki wykonaliśmy zgodnie z instrukcją, nasz pakiet Office właśnie powinien zostać aktywowany oraz zaakceptowany przez firmę Microsoft.

W razie pytań – lub jakichkolwiek błędów zapraszamy do kontaktu mailowo, lub telefonicznie.

[email protected]

518 517 543

Microsoft Office